Výhody elektrokola

 

Výhody

Elektrokolo je ekologickým, snadno ovladatelným, funkčním a praktickým dopravním prostředkem, který v sobě spojuje výhody klasického kola a motorového prostředku.

Nastavitelná asistence

Užijte si jízdy na kole bez nepříjemných výšlapů do kopců, otravných rozjezdů a zápasů s protivětrem. Díky malému motoru a připojené baterii záleží jen na vás, jakou energii při jízdě vynaložíte. Zda si budete chtít užít rychlou jízdu za ležérního šlapání, nebo si sílu motoru povoláte jen při obtížných úsecích či delších trasách. Stačí nastavit míru asistence motoru a ten už si sám ohlídá, kdy se zapnout a vypnout. Bude jednoduše pomocníkem podle vašeho přání.

 

Technologie a inovace

S technologiemi elektrokol Goccia a Benelli máte kontrolu nad jízdou doslova na dosah ruky. Imobilizér zabudovaný v klíčku jedním otočením zajistí, že pánem motoru vašeho kola zůstanete jenom vy.

Twist shift LED / LCD displej je zase inteligentní náhradou za klasická tlačítka. Díky jeho umístění na pravém řidítku ovládáte kolo pouhým otáčením zápěstí. Jízdu tak budete mít vždy pevně v rukou.

Funkce LCD displeje:

5 rychlostních režimů, asistenční 6 km režim , kapacita baterie, současná rychlost, momentální ujetá vzdálenost, celkově najetá vzdálenost, podsvícení displeje.

Funkce LED displeje:

4 rychlostní režimy, asistenční 6 km režim, kapacita baterie.

 

Mnohostranné využití s nevelkými nároky

Využijte pohonné síly elektrokola srovnatelné s mopedem či malou motorkou bez hluku, zápachu, nákladů na pohonné hmoty a zamořování vzduchu.

Elektrokolo má téměř nulové náklady, jede rychlostí až 25 km/h, kromě dobíjení nevyžaduje zvláštní údržbu (na dobití mu stačí 4 – 6 hodin), neznečišťuje životní prostředí a k jeho řízení nepotřebujete řidičský průkaz ani jiná povolení.

S elektrokolem si jízdu jednoduše užijete. V jakémkoliv věku a kondici. Ať už hledáte vhodný prostředek na delší výlety, pro dopravu po městě (už jste někdy viděli dopravní zácpu na cyklostezce nebo neměli kam zaparkovat kolo?), pomocníka na nákupy či si chcete vyjet jen tak pro radost bez ohledu na vaši fyzičku.

 

Filozofie Goccia a Benelli

Elektrokola Goccia a Benelli představují spojení moderního designu, nejnovějších technologií, nejvyšších požadavků na komfort a bezpečnost s léty prověřenou tradicí.

Jsou výsledkem přesvědčení o nových možnostech, o životním stylu respektujícím životní prostředí, o moderních technologiích vytvářejících lepší podmínky pro život.

Jedinečnost elektrokol Goccia a Benelli tkví v maximálním vyvážení jejich funkčnosti, prvotřídní kvality a jedinečného designu, vznikajícího pod rukama zkušených designérů a konstrukčních inženýrů.

Elektrokola Goccia a Benelli: Bez kompromisů, bez problémů, pro radost!

Dodavatelé

Na detailech závisí kvalita celku. A protože v Goccia a Benelli kladou na detaily obzvláštní důraz, dodavatele jednotlivých dílů si vybraly mezi špičkami v oboru po celém světě. Kvalita, zkušenosti a renomé jsou jejich společným jmenovatelem.

Funkční

Na fyzické (ne)kondici s elektrokolem nezáleží. Je vhodné pro seniory i cyklisty se zdravotními problémy.

Stylové

Z elektrokola sesednete, jak jste na něj nasedli: Jako ze škatulky! Ocení studenti, dámy i oblekoví páni.

Ekologické

Elektrokolo je přátelské k životnímu prostředí. Jede potichu, bez zplodin, a přesto s větrem o závod.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám, rádi vám pomůžeme! +420 604 185 137

Elektrokola i další stroje a příslušenství z naší nabídky si můžete objednat v e‑shopu www.mojemotorka.cz.

MojeMotorka.cz
Olomouc – Lazce
Lazecká 70a v areálu Grios